Bleona Qerreti në film me Nicolas Cage, publikohet një pjesë nga ky film - Bota Sot
Bleona Qerreti në film me Nicolas Cage, publikohet një pjesë nga ky film

Filma

E enjte, 18 tetor 2018

Bleona Qerreti në film me Nicolas Cage, publikohet një pjesë nga ky film

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 15:58
Nicolas Cage dhe Bleona Qerreti

Tash e sa vite po jeton në SHBA, ku po ndërton karrierën e saj në atë vend. Bleona ka punuar disa projekte në gjuhën angleze dhe vazhdimisht është e angazhuar në këtë drejtim.
Por, së fundi ajo i ka hyrë edhe kinematografisë, duke aktruar në filmin me titull “211”, i cili tashmë është publikuar në të gjitha platformat.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale, meqë rast falënderoi bashkëpunëtorët. Bleona shfrytëzoi rastin ta shkëpus një skenë nga ky film, ku shihet edhe ajo, e në këtë film aktron edhe Nicolas Cage.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test