Johnny Depp do të rikthehet në filmin “Fantastic Beasts 3” - Bota Sot
Johnny Depp do të rikthehet në filmin “Fantastic Beasts 3”

Filma

Johnny Depp do të rikthehet në filmin “Fantastic Beasts 3”

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 16:29
Johnny Depp

Johnny Depp ka konfirmuar se do të kthehet në Fantastic Beasts 3, prodhim që pritet të fillojë në ‘mes të vitit të ardhshëm’.

Aktori tha se e dashuronte rolin e tij dhe mezi po pret që të fillojë xhirime për filmin e tretë,

Në një intervistë me Collider të martën, 55-vjeçari tha: “Mundësitë në atë botë janë të hapura, kështu që mund të provoni me të vërtetë çdo gjë. Dhe mezi po pres xhirimet e rradhës.”

Pjesëmarrja e Depp në rolin e Gellert Grindelwald u minua për shkak se fansat shprehën zhgënjim ndaj yllit të Hollywood pasi ky i fundit u akuzua për dhunë në familje nga ish-bashkëshortja Amber Heard.

Por mesa duket regjisori David Yates vendosi që ti rijapë rolin aktorit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...