Vëllezërit Bajraliu aktorë në filmin “Dashuria s’mjafton” - Bota Sot
Vëllezërit Bajraliu aktorë në filmin “Dashuria s’mjafton”

Filma

Vëllezërit Bajraliu aktorë në filmin “Dashuria s’mjafton”

Nga: Maksim Gjokaj Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 11:46
Vëllezërit Bajraliu aktorë në filmin “Dashuria s’mjafton”

Një nga filmat që po pritet me kërshëri është “Dashuria s’mjafton” deri sa të vijë data 22 Nëntor ku do të jetë edhe premiera në Tiranë. Ne mësojmë që në mes shujmë emrave të njohur të aktorëve shqiptarë dhe jo vetëm, do të jenë edhe dy vëllezërit e famshëm me origjinë nga Gjilani, por që jetojnë në Diasporë, Lata dhe Driton Bajraliu.

Në posterin dhe në trillerin e filmit shfaqen si aktorë edhe këta vëllezër që pritet të jenë mjaft të suksesshëm edhe në aktrim, ndërsa në një tjetër foto ne shohim me ta edhe Herolind Krasniqin-Hero, po a do ta shohim edhe këtë si protagonist në ndonjë film pritet të shihet. Ky film vjen nën autorinë nga Drilon Hoxha dhe nis premiera gjatë javës që vjen në Tiranë për të ardhur më pas edhe kinematë në Prishtinë.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat