Arrestohet për dhunë ndaj një femre - Bota Sot
Arrestohet për dhunë ndaj një femre

Financa

Arrestohet për dhunë ndaj një femre

Nga: Hysni Syla, BOTA SOT Më: 1 prill 2009 Në ora: 17:27

Të mërkurën, në fshatin Shupkofc të Mitrovicës, është arrestuar një person i moshës 31- vjeçare, për shkak të ushtrimit të dhunës fizike ndaj një femre, me të cilën bashkëjetonte, tha policia në Mitrovicë. Sipas policisë, viktima ishte rrahur nga i dyshuari dhe se me lëndime të dukshme është dërguar në Shtëpinë e Shëndetit në Mitrovicë. “I dyshuari është arrestuar dhe ndalur në lokalet e stacionit policor jugor në Mitrovicë, ndërsa prokurori publik i Prokurorisë së qarkut, lidhur me rastin, ka urdhëruar që i dyshuari të lirohet pas deklaratës së dhënë hetuesve të policisë, kurse rasti është dërguar për procedurë të rregullt gjyqësore.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...