Prezantohen objektivat e Ministrisë së Financave për këtë vit - Bota Sot
Prezantohen objektivat e Ministrisë së Financave për këtë vit

Financa

Prezantohen objektivat e Ministrisë së Financave për këtë vit

Më: 16 janar 2017 Në ora: 07:32
Avdullah Hoti

(E plotësuar) - Ministri i Financave Avdullah Hoti mban konferencë për media, ku do të prezantojë planet dhe objektivat e Ministrisë së Financave për vitin 2017.

Kështu ka njoftuar Ministria e Financave përmes një njoftimi për media.

Prezantohen objektivat e Ministrisë së Financave për këtë vit

Ministri i Financave Avdullah Hoti mban konferencë për media, ku do të prezantojë planet dhe objektivat e Ministrisë së Financave për vitin 2017.

Kështu ka njoftuar Ministria e Financave përmes një njoftimi për media.

Konferenca fillon sot në orën 11:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat