Ministri Bedri Hamza priti në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë Christian Heldt - Bota Sot
Ministri Bedri Hamza priti në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë Christian Heldt

Financa

Ministri Bedri Hamza priti në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë Christian Heldt

Më: 17 tetor 2017 Në ora: 11:58
Bedri Hamza ka pritur sot në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë Christian Heldt

Ministri i Financave Bedri Hamza ka pritur sot në takim ambasadorin e Gjermanisë  në Kosovë Christian Heldt, ku diskutuan për bashkëpunimin ndërmjet dy vendeve, në veçanti në fushën e ekonomisë dhe financave.

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...