“Vlera e Bitcoin do të arrijë 400 mijë dollarë” - Bota Sot
“Vlera e Bitcoin do të arrijë 400 mijë dollarë”

Financa

“Vlera e Bitcoin do të arrijë 400 mijë dollarë”

Më: 20 dhjetor 2017 Në ora: 12:06
Bitcoin

Themeluesi dhe drejtori i “Standpoint”, Ronnie Moas, i cili parashikoi një rritje të pabesueshme të Bitcoin për këtë vit, thotë se monedha do të arrijë 400 mijë dollarë.

Sipas tij, përcjell Telegrafi, Bitcoin tashmë është në rritje prej mbi 500 për qind që kur ai e parashikoi në korrik të këtij viti, gjithashtu Moas pret që vlera e kripotovalutës të rritet me 500 për qind nga ky moment.

Themeluesi dhe drejtori i “Standpoint”, Ronnie Moas, i cili parashikoi një rritje të pabesueshme të Bitcoin për këtë vit, thotë se monedha do të arrijë 400 mijë dollarë.

Sipas tij, Bitcoin tashmë është në rritje prej mbi 500 për qind që kur ai e parashikoi në korrik të këtij viti, gjithashtu Moas pret që vlera e kripotovalutës të rritet me 500 për qind nga ky moment.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat