Zbulohet xhirimi pornografik në mes Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger - Bota Sot
Zbulohet xhirimi pornografik në mes Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger

Formula 1

Zbulohet xhirimi pornografik në mes Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 13:50
Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger

Kampioni botëror i Formula 1, Lewis Hamilton dhe këngëtarja Nicole Scherzinger lidhjen e tyre tetëvjeçare e kanë përfunduar me ndarje në vitin 2015, por vetëm para pak ditësh ka dalë në dritë një xhirim ‘pornografik’.

Siç transmeton ‘Daily Mail’, hakerët e kanë publikuar një video, në të cilën Hamilton e puthë dhe lyen në shtrat ish të dashurën e tij.

Filmi privat është incizuar me telefon celular, dhe siç thotë këngëtarja, nuk është dashur të bëhet publik.

“Nicole është me zemër të thyer kur ka marrë vesh se videoja është bërë publike’, ka thënë një burim i afërt me Nicole Scherzingerin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...