Djali i Michael Schumacher nget Ferrarin 10 vjet pas babait të tij - Bota Sot
Djali i Michael Schumacher nget Ferrarin 10 vjet pas babait të tij

Formula 1

Djali i Michael Schumacher nget Ferrarin 10 vjet pas babait të tij

Më: 2 prill 2019 Në ora: 10:50
Mick Schumacher

Një emocion i fortë të shohësh 20-vjeçarin me kostumin e skuderisë me qendër në Maranello 10 vjet pas babait të tij.

Schumi Jr. ka zgjedhur numrin 29 dhe do ta drejtojë “Kokëkuqen” e tij përgjatë gjithë ditës.

Një mundësi e artë që ai të tregojë se ka trashëguar talentit e të atit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...