Mbahet gara automobilistike Drag Race - Bota Sot
Mbahet gara automobilistike Drag Race

Formula 1

Mbahet gara automobilistike Drag Race

Më: 28 prill 2019 Në ora: 07:13
Ilustrim

Gara më atraktive në automobilizmin kosovar, Drag Race, e para për këtë vit, mbahet sot në pistën e vjetër të aeroportit në Sllatinë.

Federata e Auto Sportit e Kosovës, në bashkëpunim me të gjitha institucionet relevante, i ka marrë të gjitha masat që gara të ketë rrjedhën më të mirë të mundshme.

Veç garuesve të shumtë nga Kosova, do të ketë edhe shumë të tillë nga rajoni.

Nga ora 10:30 do të mbahet brifingu me garues dhe stafin menaxhues të garës, e cila zyrtarisht pritet të fillojë në orën 11:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat