I trullos... - Bota Sot
I trullos...

Formula 1

I trullos...

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 16:49
Zhozefin Forsberg

Zhozefin Forsberg njihet për format e saj joshëse, me të cilat shpesh herë “trullos” fansat e saj të shumtë.

Image

Modelja amerikane është shumë active në rrjetet sociale, ku shpesh herë poston foto provokuese, me të cilat merr vëmendjen e të gjithëve.

Forsberg ka forma të përkryera fizike, të cilat i tregon shpesh herë në fotot që ajo poston.

Zhozefin është e apasionuar pas motorrave dhe, në veçanti pas garave të MotoGP.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat