Befason Hamilton: Dua t’i jap fund gjithçkaje - Bota Sot
Befason Hamilton: Dua t’i jap fund gjithçkaje

Formula 1

Befason Hamilton: Dua t’i jap fund gjithçkaje

Më: 15 tetor 2019 Në ora: 22:10
Lewis Hamilton

Një mesazh befasues nga Lewis Hamilton ka habitur të gjithë pasditen e së martës.

Anglezi ka postuar një mesazh të mërzitur në rrjetet sociale, duke kritikuar situatën në botë.

“Sinqerisht, dua të heq dorë nga gjithçka,” shkruan ai në Instagram.

“Të zhdukem komplet. Pse të mundohem kur bota është një rrëmujë kaq e madhe dhe njerëzve nuk u intereson.

Do të largohem për një kohë për të reflektuar. Faleminderit juve që e doni botë.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat