Hamilton pilot i Mercedesit, por shikojeni Ferrarin 1 milionësh që posedon - Bota Sot
Hamilton pilot i Mercedesit, por shikojeni Ferrarin 1 milionësh që posedon

Formula 1

E hënë, 15 tetor 2018

Hamilton pilot i Mercedesit, por shikojeni Ferrarin 1 milionësh që posedon

Më: 20 dhjetor 2017 Në ora: 08:37
Lewis Hamilton

Lewis Hamilton mund të ketë arritur suksese të mëdha me Mercedesin, por ai në zemrën e tij ka Ferrarin.

Në fotografi të publikuara, shfaqet një LaFerrari që mban firmën e pilotit britanik.

LaFerrari kushton 1 milion euro dhe janë të prodhuara vetëm 499 të tilla. Floyd Mayweather dhe Gordon Ramsey janë gjithashtu pronarë të kësaj veture të rrallë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test