Një dhuratë nga Obama - Bota Sot
E mërkurë, 20 shkurt 2019
  • Një dhuratë nga Obama

    Ish-presidenti amerikan Barak Obama, u jep dhurata pacientëve dhe prindërve të tyre në Qendrën Kombëtare Mjekësore të Fëmijëve në Washington DC. Fotografia është realizuar nga Chuck Kennedy / AFP / Getty Images./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test