Një pritje ndryshe për Krishlindje - Bota Sot
E shtunë, 16 shkurt 2019
  • Një pritje ndryshe për Krishlindje

    Francis, një i pastrehë, dhe qeni i tij, rrinë ulur në një rrugë në Londër. Foto: Andy Rain/EPA

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test