Tymi i vullkanit - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Tymi i vullkanit

    Vullkani i Anak Krakatau,  është parë duke hedhur tym dhe hir derisa shpërthen në ngushticën Sunda, Jug Lampung, Indonezi. Fotografia nga Antara Foto / Reuters./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test