Magjia e fishekzjarreve - Bota Sot
E hënë, 14 tetor 2019
  • Magjia e fishekzjarreve

    Fishekzjarret shpërthejnë mbi portin Victoria dhe Kuvendin e Hong Kong and Ekspozitë Qendrore, gjatë një shfaqjeje piroteknike për të festuar Vitin e Ri në Hong Kong, Kinë. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/