Magjia e fishekzjarreve - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Magjia e fishekzjarreve

    Fishekzjarret shpërthejnë mbi portin Victoria dhe Kuvendin e Hong Kong and Ekspozitë Qendrore, gjatë një shfaqjeje piroteknike për të festuar Vitin e Ri në Hong Kong, Kinë. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test