Zogjtë mbi shatërvanin e ngrirë - Bota Sot
E premte, 18 tetor 2019
  • Zogjtë mbi shatërvanin e ngrirë

    Zogjtë luajnë në shatërvan të ngrirë në Bryant Park në New York City, ku vendi u godit nga temperatura të ulëta dhe erëra të forta. E ulët për të premten ishte -5,5 Celsius. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/