Zogjtë mbi shatërvanin e ngrirë - Bota Sot
E shtunë, 16 shkurt 2019
  • Zogjtë mbi shatërvanin e ngrirë

    Zogjtë luajnë në shatërvan të ngrirë në Bryant Park në New York City, ku vendi u godit nga temperatura të ulëta dhe erëra të forta. E ulët për të premten ishte -5,5 Celsius. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test