Pamje mahnitëse gjatë skijimit në Brezovicë - Bota Sot
E shtunë, 16 shkurt 2019
  • Pamje mahnitëse gjatë skijimit në Brezovicë

    Brezovica njihet si qendër e skijimit që mbledh shumë vizitorë gjatë stinës së dimrit, të cilët shkojnë për të skijuar. Në këtë imazh të realizuar dhe publikuar nga SnowNjeri, shihen disa skijatorë gjatë skjimit në Brezovicë, ku dhe shihet pamja magjike e mbuluar nga Bora./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test