Hong Kong-u nga lart - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Hong Kong-u nga lart

    Kjo foto ajrore tregon ndërtesat tregtare dhe rezidenciale në Hong Kong. Fotoja është publikuar nga Zëri i Amerikës./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test