Hong Kong-u nga lart - Bota Sot
E hënë, 14 tetor 2019
  • Hong Kong-u nga lart

    Kjo foto ajrore tregon ndërtesat tregtare dhe rezidenciale në Hong Kong. Fotoja është publikuar nga Zëri i Amerikës./BS/