Alpet shqiptare - Bota Sot
E shtunë, 23 shkurt 2019
  • Alpet shqiptare

    Alpet Shqiptare shtrihen në veri të Shqipërisë, në perëndim të Kosovës dhe në jug-lindje të Malit të Zi. Alpet Shqiptare shtrihen deri te lugina e Ibrit me rreth 50 km në gjatësi. Fotografi i njohur Egzon Bytyqi, na sjell pamje mahnitëse të këtyre alpeve. /BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test