Akulli mbulon çdo gjë - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Akulli mbulon çdo gjë

    Një dritë e portit është e mbuluar me borë dhe akull në Liqenin Michigan-it në Rrugën e 39-të, më 30 janar 2019, në Çikago, Illinois. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test