Përmes urës me biçikletë - Bota Sot
E mërkurë, 20 mars 2019
  • Përmes urës me biçikletë

    Një person ngas biçikletën mbi Urën Clifton Suspension dhe Avon Gorge në Bristol gjatë borës në Britaninë jugperëndimore, 1 shkurt 2019. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/

     

     

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test