Valët dhe treni - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Valët dhe treni

    Valët e mëdha kalojnë mbi një tren derisa ai kalon nëpër Dawish në Britaninë jugperëndimore. Fotografia është realizuar nga Toby Melville, Reuters./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test