Liqeni i Badovcit - Bota Sot
E shtunë, 23 shkurt 2019
  • Liqeni i Badovcit

    Liqeni i Badovcit është një liqe i cili ndodhet 2 km larg vendbanimeve si janë Hajvalia dhe Graçanica dhe 5 km larg Prishtinës. Fotografi Arian Mavriqina sjell pamje mahnitëse nga ky vend. /BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test