Sërf në mot të mirë - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Sërf në mot të mirë

    Sërfistët bëjnë sërf në mot të mirë dhe me erë në Tableview, rreth 15 km nga qendra e Cape Town, Afrika e Jugut. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test