Ujëvara e Mirushës bardh dhe zi - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Ujëvara e Mirushës bardh dhe zi

    Ujëvara e Mirushës, ndodhet në fshatin Llapçevë të Komunës së Malishevës. Ujëvarat e Mirushës janë pjesë e një parku me rëndësi të veçantë natyrore, shkencore, kulturore dhe turistike. Fotografi i njohur, Bujar Gashi na sjell këtë bukuri natyrore në bardh dhe zi. /BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test