Festa e pavarësisë - Bota Sot
E mërkurë, 20 mars 2019
  • Festa e pavarësisë

    Për të festuar 11-të vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, shumë qytetarë kanë mbushur sheshet dhe rrugët në vend. Festës së qytetarëve, u është bashkuar edhe William Walker, ish-shef i misionit të OSBE-së në Kosovë./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test