Gara në bjeshkë - Bota Sot
E diel, 21 korrik 2019
  • Gara në bjeshkë

    Faza e parë e garës Criterium du Dauphine, midis Aurillac dhe Jussac, në Francë. Fotografia nga: Anne-Christine Poujoulat / AFP./BS