Rreze dielli nga Rugova - Bota Sot
E enjte, 05 dhjetor 2019
  • Rreze dielli nga Rugova

    Në vjeshtë Bjeshkët e Rugovës sa bëhen edhe më të bukura. E në këtë imazh shihet një pamje e mahnitshme nga Shtupeqi i Rugovës, teksa rrezet e diellit bien mbi pemët. Fotografia është realizuar dhe publikuar nga Hiking Njeri./BS/