Kosova solidarizohet me Amerikën - Bota Sot
E diel, 31 maj 2020
  • Kosova solidarizohet me Amerikën

    Në nderim të viktimave dhe luftës kundër epidemisë së Koronavirusit në SHBA, Qeveria e Kosovës ka vendosur flamurin amerikan në ndërtesën e saj./BS