Pamje mahnitëse nga Polaci - Bota Sot
E martë, 26 maj 2020
  • Pamje mahnitëse nga Polaci

    Fotografi Bujar Gashi, ka sjell një foto mahnitëse nga fshati Polac, që gjendet në Drenicë. Gashi njihet si një nga fotografët më të njohur në vend, dhe shpeshherë na sjell pamje mahnitëse nga vendet e bukura të Kosovës. /Bota sot/