Vetaksidenti - Bota Sot
E martë, 26 maj 2020
  • Vetaksidenti

    Një vetaksident ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku një veturë ka dal nga rruga dhe ka goditur një shtyllë të ndriçimit./BS