Fitueset e Golden Globes - Bota Sot
E mërkurë, 24 tetor 2018
  • Fitueset e Golden Globes

    Laura Dern, Nicole Kidman, Zoe Kravitz, Reese Witherspoon dhe Shailene Woodley nga Big Little Lies, fituesit e çmimit për serinë më të mirë televizive në Golden Globes. Fotografia është realizuar nga Mike Nelson/EPA, e publikuar tek The Guardian./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test