Magjia e dritave - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Magjia e dritave

    Në këtë imazh shihet i gjithë porti, i parë nga ishulli i Hong Kongut. Fotoja është publikuar tek The Guardian dhe tregon magjinë e dritave gjatë natës në këtë vend./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test