Histori kafeje - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Histori kafeje

    Në Ho Chi Minh City të Vietnamit, një ndërtesë e vjetër nëntë katëshe e quajtur Café Apartment është shndërruar në një shtëpi për kafenetë, restorantet dhe hapësirat për bashkim. "Është shumë qesharake" thotë fotografja e Your Shot Samsara Tran. "Ju mund të kaloni me lehtësi një ditë të tërë duke eksploruar këtë apartament". Fotoja është publikuar tek Nacional Geographic./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test