Dimri i fortë në Prizren - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
  • Dimri i fortë në Prizren

    Dimri tashmë po kulmon në Kosovë. Prizreni edhe pse njihet si qyteti më i nxehtë në Kosovë, këto ditë po përjeton temperatura të ulta dhe shum borë. Foto e publikuar nga Fitim Krasniqi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test