Harku delikat - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Harku delikat

    Fotografi i Your Shot, Eric Lew me të vërtetë ngriu një moment në kohë, në një ekspeditë në Grenlandë. Ai fotografoi anijen e tij të ekspeditës, Kisaq, nën një ajsberg të harkuar. "Njëzet minuta pas përfundimit të shikimit të bergut," thotë ai, "ne shikuam prapa dhe e patë atë të kolapsonte!" fotoja është publikuar tek Nacional Geographic./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test