Përmbytjet në Paris - Bota Sot
E mërkurë, 17 tetor 2018
  • Përmbytjet në Paris

    Seina në Paris të Francës, ka tejkaluar kufijtë, duke bërë që autoritetet të mbyllin disa rrugë dhe të anulojnë udhëtimet me anije dhe varka. Nivelet e ujit u rritën të paktën 3.3 metra mbi nivelin normal. Fotografia është realizuar nga Thibault Camus/AP, ndërsa është publikuar tek The Guardian./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test