Në borë - Bota Sot
E mërkurë, 17 tetor 2018
  • Në borë

    Vizitorët në një pranverë të nxehtë bëjnë njeri prej bore në anën e pishinës, pasi rajonet qendrore dhe lindore të Kinës janë goditur nga reshjet e mëdha të borës. Fotoja është realizuar nga AFP/Getty Images në Hangzhou të Kinës, e publikuar tek The Guardian./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test