Protesta e opozitës - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Protesta e opozitës

    Partia Demokratike e opozitës zhvilloi sot një tubim proteste para selisë së qeverisë, duke kërkuar një qeveri të përkohshme antimafia, e cila të garantojë votimin e lirë dhe luftën ndaj kriminalitetit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test