Përmbytja në Paris - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Përmbytja në Paris

    Një llambë dhe shenja të përmbytura të rrugëve në Parisin e vërshuar nga uji. Fotografia është realizuar nga Christophe Ena / AP, ndërsa është publikuar edhe tek The Guardian./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test