Pas përmbytjeve, vërshojnë gjarpërinjtë - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Pas përmbytjeve, vërshojnë gjarpërinjtë

    Frikës së banorëve në Jug të Shqipërisë nga reshjet dhe përmbytjet e Vjosës i shtohen edhe gjarpërinjtë. Me fryrjen e lumit Vjosë në zonën e Novoselës dhe Mifolit, nga shtrati kanë dalë gjarpërinj që për t’iu larguar ujit janë zvarritur në pjesët anësore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test