Kosova dhe Shqipëria, bashkë në Lojërat Olipmike Dimërore - Bota Sot
E premte, 16 nëntor 2018
  • Kosova dhe Shqipëria, bashkë në Lojërat Olipmike Dimërore

    Kosova po merr pjesë në Lojërat Olimpike Dimërore PyeongChang 2018 me skiatorin Albin Tahiri. E në një imazh të publikuar, shihen sportistët shqiptarë nga Kosova dhe Shqipëria duke festuar bashkë në Lojërat Olimpike Dimërore. Ata mbajnë flamujt dhe bëjnë shqiponjën me duar./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test