Akil Gjakova fiton medaljen e artë në Paris - Bota Sot
E premte, 16 nëntor 2018
  • Akil Gjakova fiton medaljen e artë në Paris

    Akil Gjakova është kampion i Grand Slam Turneut të Parisit. Gjakova në finale ishte më i mirë sesa favoriti nga Gjeorgjia dhe medalisti i dyfishtë olimpik  Lasha Shavdautashvili

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test