Rrufeja e frikshme - Bota Sot
E enjte, 24 tetor 2019
  • Rrufeja e frikshme

    Një fotografi me ekspozim të gjatë tregon një rrufe gjatë një stuhie mbi luginën e Taravos dhe fshatin Petreto-Bicchisano në ishullin mesdhetar francez të Korsikës. Foto është publikuar nga zëriamerikës./BS