Në kufi - Bota Sot
E mërkurë, 14 nëntor 2018
  • Në kufi

    Një grup emigrantësh nga Amerika Qendrore, të vendosur për në kufirin amerikan, mbërrijnë në lumin Suchiate ndërmjet Guatemalës dhe Meksikës. Fotografia është realizuar nga Santiago Billy / AP. /BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test