Festivali i dritave - Bota Sot
E enjte, 17 janar 2019
  • Festivali i dritave

    Shtëpitë janë zbukuruar me fenerë dhe drita gjatë Diwali, festivalit hindu të dritave, në Kathmandu, Nepal. Fotografia është realizuar nga Navesh Chitrakar / Reuters./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test