“Shqiponja” në Pejë - Bota Sot
E hënë, 10 dhjetor 2018
  • “Shqiponja” në Pejë

    Mbledhja e dy qeverive, asaj të Kosovës dhe Shqipërisë përveç me nënshkrimin e nëntë marrëveshjeve të rëndësishme, përfundoi edhe me simbolin e krenarisë, atë të shqiponjës dykrenare. Përfaqësuesit e të dyja delegacioneve, dolën jashtë dhe realizuan fotografinë e mbledhjes së këtij vitit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test