Sytë vigjilent të një mjellme të zezë - Bota Sot
E premte, 14 dhjetor 2018
  • Sytë vigjilent të një mjellme të zezë

    Një mjellmë e zezë shfaqet nga prapa pendët e saj.

    Një mjellmë e zezë  ka arritur të fotografoj Istvan Ladanyi Lidhur me këtë fotografi redaktori National Geographic i Kristen McNicholas tha: "Një përdorim i frikshëm i thjeshtësisë dhe kontrastit në një kornizë të vetme të pikturuar një portret të kësaj mjellme të zezë"./Bota Sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test